13. September

Pridané: 13.9.2019 18:28:56 Počet zobrazení: 572

13 September 2019

“Potrebovali sme niečo iné a mysleli sme si, že sme to našli v drogách.”

Mnohí z nás sa vždy cítili iní ako ostatní ľudia. Vieme, že v takýchto pocitoch nie sme jedineční; počujeme mnohých závislých zdieľať o tomto istom. Celé naše životy sme hľadali niečo, čo by nám pomohlo, čo by napravilo to "iné" miesto v nás, čo by nás zacelilo a urobilo prijateľnými. Zdalo sa, že drogy túto potrebu naplnia. Keď sme boli pod vplyvom, aspoň sme už necítili prázdno, ani potrebu. Bola tu však jedna nevýhoda: Drogy, ktoré boli naším riešením sa rýchlo stali naším problémom.

Keď sme sa raz vzdali drog, pocit prázdnoty sa vrátil. Najprv sme cítili zúfalstvo, pretože sme nemali žiadne vlastné riešenie na naše biedne túžby. Ale boli sme ochotní prijať návod a začať pracovať na krokoch. Ako sme to robili, našli sme to, čo sme hľadali, to "niečo iné". Dnes veríme, že naše celoživotné dychtenie bolo hlavne za poznaním Vyššej Sily, "niečo iné", čo sme potrebovali, bol vzťah s milujúcim Bohom. Kroky nám hovoria, ako začať tento vzťah.

––––=––––

Len pre dnes: Moja Vyššia Sila je "niečo iné", čo mi v živote vždy chýbalo. Použijem kroky na prinavrátenie tejto chýbajúcej prísady do mojej duše.

Prihlásenie