14. September

Pridané: 14.9.2019 18:29:46 Počet zobrazení: 563

14 September 2019

“Nakoniec nám je ukázané, že musíme začať byť úprimní, alebo budeme zasa brať."

Každý má tajomstvá, však? Niektorí z nás majú malé tajomstvá, veci, ktoré by spôsobili len menšie rozpaky, keby sa na ne prišlo. Niektorí z nás majú veľké tajomstvá, celé oblasti našich životov maskované v hrubej, zahmlenej tme. Veľké tajomstvá môžu znamenať jasnejšie, okamžité nebezpečenstvo pre naše uzdravovanie. Ale malé tajomstvá pôsobia vlastný druh škody, zákernejšej, asi preto, že si myslíme, že sú "neškodné".

Veľké či malé, naše tajomstvá znázorňujú duchovnú oblasť, v ktorej nie sme ochotní kapitulovať princípom uzdravovania. Čím dlhšie vyhradzujeme časti našich životov pre svojvôľu a čím energickejšie obhajujeme svoje "právo" udržať si ich, tým viac škody robíme. Postupne majú oblasti života, v ktorých sme nekapitulovali, tendenciu rásť, zaberať viac a viac priestoru.

Či už sú tajomstvá v našich životoch veľké alebo malé, skôr či neskôr nás dovedú na to isté miesto. Musíme si vybrať—buď kapitulujeme programu so všetkým, alebo stratíme uzdravovanie.

––––=––––

Len pre dnes: Chcem uzdravovanie, ktoré prichádza z úplnej kapitulácie programu. Dnes budem hovoriť so svojim sponzorom a prezradím mu svoje tajomstvá, veľké či malé.

Prihlásenie