15. September

Pridané: 15.9.2019 18:30:22 Počet zobrazení: 695

15 September 2019

“...myslíme si, že ak budeme mať dosť jedla, dosť sexu, alebo dosť peňazí, budeme spokojní a všetko bude v poriadku.”

V našej závislosti sme nikdy nedostali dosť drog, dosť peňazí, dosť sexu, či čohokoľvek iného. Ani priveľa nebolo nikdy dosť! Bola v nás duchovná prázdnota. Aj keď sme sa snažili ako sme mohli, aby sme ju naplnili, nikdy sme neuspeli. Nakonci sme si uvedomili, že sme nemali dostatok sily ju naplniť, potrebovali sme na to Silu vyššiu ako my.

Tak sme prestali brať a prestali sme sa snažiť naplniť prázdno v našom vnútri vecami. Obrátili sme sa na svoju Vyššiu Silu, žiadali sme ju o opateru, silu a smer. Kapitulovali sme a urobili tak cestu tejto Sile, aby začala proces napĺňania našej vnútornej prázdnoty. Prestali sme veci zbierať a začali sme prijímať dar lásky, ktorý pre nás mala naša Vyššia Sila. Pomaly sa naše vnútorné prázdno začalo napĺňať.

Teraz, keď sme už dostali dar lásky od našej Vyššej Sily, čo s ním urobíme? Ak si ho zovrieme pevne pre seba, udusíme ho. Musíme si pamätať, že láska rastie len, keď sa rozdáva. Môžeme si tento dar ponechať len jeho dávaním ďalej; svet závislosti je svet dávania a prijímania. V ktorom svete si vyberieme, že budeme žiť?

––––=––––

Len pre dnes: Vyberám si žiť v plnosti uzdravovania. Budem oslavovať svoj vedomý styk s Bohom ako ho ja chapem zdieľaním s ostatnými, čo mi bolo zadarmo dané.

Prihlásenie