20. August

Pridané: 20.8.2019 22:10:40 Počet zobrazení: 419

20 August 2019

“Často musíme počas nášho uzdravovania čeliť nejakej kríze, ako smrť milovaného..."

Každý život má začiatok a koniec. Avšak keď niekto, koho veľmi milujeme dosiahne koniec svojho života, môže byť pre nás ťažké prijať ich náhlu, konečnú neprítomnosť. Náš smútok môže byť tak mocný, že nás úplne premôže - ale to sa nestane. Náš žiaľ môžno bolí viac, než čokoľvek, na čo si spomíname, ale to prejde.

Potrebujeme utiecť od emócií, ktoré môžu povstať zo smrti milovaného. Smrť a smútok sú súčasťou plnosti žitia "života s jeho podmienkami". Dovolením si slobody objavovať tieto pocity sa hlbšie podieľame na uzdravovaní aj našej ľudskej povahe.

Niekedy spraví skutočnosť smrti niekoho iného našu vlastnú smrteľnosť o dosť výraznejšiu. Prehodnocujeme naše priority, vážime si viac našich milovaných, ktorí sú ešte s nami. Náš život a náš život s nimi nebude trvať navždy. Chceme z toho, čo je najdôležitejšie, urobiť najviac, kým to trvá.

Možno zistíme, že smrť niekoho, koho milujeme pomôže posilniť náš vedomý styk s našou Vyššou Silou. Ak si pamätáme, že sa vždy môžeme obrátiť na tento zdroj sily, keď sa trápime, budeme schopní ostať zameraní na čokoľvek, čo sa deje okolo nás.

––––=––––

Len pre dnes: Prijmem stratu toho, koho milujem a obrátim sa na svoju Vyššiu Silu o silu prijať svoje pocity. Dám najviac svojej lásky tým, ktorí sú dnes v mojom živote

Prihlásenie