22. August

Pridané: 22.8.2019 10:49:55 Počet zobrazení: 429

22 August 2019

“Náš duchovný rast spoznáme, keď sme schopní ísť a pomôcť ostatným.”

Urobiť vo svete nejakú zmenu, prispieť niečím výnimočným, je asi najvyššou túžbou ľudského srdca. Každý jeden z nás, bez ohľadu na našu osobnú povahu, má špecifickú vlastnosť, ktorú môže ponúknuť.

Je šanca, že niekedy v našom uzdravovaní stretneme niekoho, kto sa k nám načiahol, keď nikto iný nemohol. Či už to bol niekto, kto nás rozosmial na našom prvom mítingu, srdečný a súcitný sponzor, alebo chápajúci priateľ, ktorý nás podporoval počas našich emocionálnych búrok, ten človek urobil zmenu vo svete.

S každým z nás zdieľal dar uzdravovania iný uzdravujúci sa závislý. Za to sme vďační. Prejavujeme svoju vďačnosť zdieľaním s ostatnými, čo nám bolo dané. Originálny odkaz, ktorý nesieme môže pomôcť nováčikovi, za ktorým sa môžeme načiahnuť iba my.

Je mnoho spôsobov, ako môžeme spraviť službu nášmu spoločenstvu. Každý z nás zistí, že niektoré veci robíme lepšie, ako ostatní, ale každá služba je rovnako dôležitá. Ak sme ochotní robiť službu, iste zistíme, ktorý konkrétny spôsob príspevku je pre nás ten správny.

Len pre dnes: Môj príspevok robí rozdiel. Dnes ponúknem pomocnú ruku.

Prihlásenie