24. August

Pridané: 24.8.2019 10:50:36 Počet zobrazení: 420

24 August 2019

“Učíme sa byť opatrní keď sa modlíme za konkrétne veci.”

V našej aktívnej závislosti sme sa zvyčajne nemodlili za poznanie Božej vôle pre nás a za silu ju vykonať. Naopak, väčšina našich modlitieb boli, aby nás Boh dostal z toho zmätku, ktorý sme si sami vytvorili. Očakávali sme zázraky na počkanie. Ten spôsob myslenia a modlenia sa zmení, keď začneme praktizovať Jedenásty Krok. Jediná cesta z problémov, ktoré sme si sami spravili je skrz vzdanie sa Sile väčšej ako sme my.

V uzdravovaní sa učíme prijatiu. V našich modlitbách a meditáciách hľadáme poznanie ako privítať okolnosti, ktoré nás stretávajú. Prestávame bojovať, vzdávame sa našich vlastných myšlienok o tom, ako by veci mali byť, žiadame poznanie a počúvame odpovede. Odpovede zvyčajne nechodia v záblesku bieleho svetla sprevádzaného vírením bubnov. Zvyčajne prídu len s tichým pocitom uistenia, že naše životy idú smerom, ktorým nás Sila vyššia ako my vedia na našich cestičkách.

Máme na výber. Môžeme tráviť všetok náš čas bojovaním za to, aby sme odstránili z našej cesty všetky veci, alebo sa môžeme vzdať Božej vôli. Mier môže byť nájdený v prijatí ústupu a toku života.

––––=––––

Len pre dnes: Vzdám sa svojich očakávaní, obrátim sa na vedenie svojej Vyššej Sily a prijmem život.

Prihlásenie