25.August

Pridané: 25.8.2019 20:59:19 Počet zobrazení: 344

25 August 2019

“Dosahujeme slobodu z trosiek našej minulosti.”

Keď začneme Deviaty Krok, dosiahli sme vzrušujúcu úroveň nášho uzdravovania. Škoda vykonaná v našich životoch je to, čo najprv viedlo mnohých z nás k hľadaniu pomoci. Teraz máme šancu očistiť tieto trosky, napraviť našu minulosť a rekultivovať naše životy.

Venovali sme veľa času a snahy príprave na tento krok. Keď sme prišli do NA, čeliť troskám našej minulosti bolo pravdepodobne to posledné, čo sme chceli robiť. Začali sme to robiť súkromne, v osobnej inventúre. Potom sme otvorili svoju minulosť pohľadu vybraných, verili málu: sebe, svojej Vyššej Sile a jednému ďalšiemu človeku. Pozreli sme sa na naše nedostatky, zdroj veľa z chaosu v našich životoch a požiadali o to, aby boli všetky naše charakterové chyby odstránené. Nakoniec sme napísali zoznam náprav, ktoré boli potrebné pre napravenie našich chýb-všetky z nich-a stali sme sa ochotnými ich vykonať.

Teraz máme príležitosť robiť nápravy—získať slobodu od trosiek našej minulosti. Všetko, čo sme do teraz urobili v NA nás viedlo sem. V tomto bode procesu nášho uzdravovania je Deviaty Krok presne tým, čo chceme urobiť. S Dvanástimi Krokmi a pomocou Vyššej Sily odpratávame úlomky, ktoré tak dlho stáli v ceste našemu pokroku; nadobúdame slobodu žiť.

––––=––––

Len pre dnes: Využijem výhody možnosti rekultivovať svoj život. Zažijem slobodu od trosiek svojej minulosti.

Prihlásenie