29.August

Pridané: 29.8.2019 21:02:25 Počet zobrazení: 134

29 August 2019

“Kroky ponúkajú veľkú zmenu zo života ovládaného vinou a ľútosťou. Naše budúcnosti sú zmenené, pretože sa nemusíme vyhýbať tým, ktorým sme ublížili. Ako výsledok... Dostávame novú slobodu, ktorá môže ukončiť izoláciu.”

Mnohí z nás prišli do Anonymných Narkomanov plní ľútosti o našej minulosti. Naše kroky nám pomáhajú vyriešiť tieto ľútosti. Skúmame naše životy, priznávame svoje chyby, robíme za ne nápravy a úprimne sa snažíme zmeniť svoje správanie. Keď to robíme, nachádzame radostný pocit slobody.

Už viac nemusíme odmietať alebo ľutovať svoju minulosť. Keď sme raz urobili svoje nápravy, čo sa stalo je ukončené a preč. Od tohoto bodu to, odkiaľ pochádzame prestáva byť tou najdôležitejšou vecou o nás. Čo sa ráta je to, kde sme.

V NA sa začíname pozerať dopredu. V skutočnosti žijeme a ostávame čistí len pre dnes. Ale zisťujeme, že si môžeme začať dávať ciele, snívať sny, a tešiť sa na radosti života v uzdravovaní, nie žiť s ľútosťou alebo smútkom pre našu minulosť. Nakoniec, je ťažké sa pohnúť vpred ak sa obzeráme.

––––=––––

Len pre dnes: Kroky ma oslobodili od ľutovania svojej minulosti. Dnes sa teším na svoj nový život v uzdravovaní.

Prihlásenie