Program Anonymných Narkomanov

Náš program je súbor princípov napísaných tak jednoducho, že sa nimi môžeme riadiť v každodennom živote. Najdôležitejšou vecou na týchto princípoch je, že fungujú.

Naša skupinová skúsenosť nám ukázala, že tí, čo prichádzajú na naše mítingy pravidelne, ostávajú čistí. Anonymní narkomani sú Spoločenstvom mužov a žien, ktorí sa učia žiť bez drog.
Navzdory všetkým očakávaniam sme prežili a sme závislí, ktorí sa pravidelne stretávajú. Úprimne zdieľame svoje skúsenosti a načúvame príbehom ostatných, v ktorých počujeme odkaz uzdravovania. Zisťujeme, že aj pre nás je tu napokon nádej.

Používame nástroje, ktoré fungovali ostatným uzdravujúcim sa závislým, ktorí sa v NA naučili žiť bez drog. Dvanásť krokov Anonymných narkomanov je pozitívnym nástrojom, ktorý umožňuje naše uzdravovanie.

Našou hlavnou úlohou je ostať čistým a niesť tento odkaz závislému, ktorý ešte stále trpí. Spája nás náš spoločný problém závislosti. Pomocou stretávania sa, rozprávania sa a pomáhania iným závislým dokážeme ostať čistí.

Prečítaj si viac o 12tich krokoch Anonymných narkomanov 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie