O mítingoch Anonymných Narkomanov

Kto sa môže zúčastniť mítingu Anonymných Narkomanov?

Ak chceš prestať brať drogy, alebo len chceš chcieť prestať, príď na naše stretnutie. Vítaný je každý, kto chce prestať brať drogy, alebo len chce chcieť prestať.

Chceme, aby naše miesto uzdravovania bolo miestom bezpečným, oslobodeným od vonkajších vplyvov. Aby sme ochránili Spoločenstvo, trváme na tom, aby neboli na mítingy prinášané žiadne drogy vrátane alkoholu ani pomôcky určené na užívanie drog.


Ako prebiehajú meetingy Anonymných narkomanov?

V rámci Spoločenstva sa môžeme absolútne slobodne vyjadrovať, pretože súdne inštitúcie nie sú s nami spojené a nie sme nikým sledovaní. Naše mítingy sa nesú v atmosfére empatie. V súlade s princípmi uzdravovania sa snažíme nesúdiť, neškatuľkovať, neteoretizovať a vzájomne nemoralizovať. Hovoríme iba o sebe, svojej závislosti a svojom vlastnom uzdravovaní.

Nemáme vstupné pohovory a členstvo nič nestojí. Môžete prísť, kedy len chcete, a rovnako slobodne aj odísť. Ak prídete, vezmite si telefónne čísla ostatných členov - a zavolajte!

Anonymita je duchovnou podstatou našich tradícií. Všetko, čo sa povie na mítingu a kto tam bol, ostáva na mítingu a nevynáša sa von.


Živý alebo online míting?

Je to na tebe. Sme však toho názoru, že nič nenahradí živé stretnutie uzdravujúcich sa závislých. Ak sa však v tvojom okolí nenachádza živý míting alebo sa ti z akéhokoľvek iného dôvodu nedá zúčastniť naživo, radi ťa uvidíme na online meetingu.

Pozri si zoznam online a živých mítingov

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie